Realizacje

Aleja Turowska – sprzedane

Informacje

Aleja Turowska – zielono, spokojnie i wszystko… w zasięgu ręki

Aleja Turowska to strzał w dziesiątkę dla osób, które szukają lokalizacji skupiającej w sobie piękne położenie, spokój, a jednocześnie bliskość wielkiej aglomeracji. Większą część powierzchni 20-tysięcznego miasteczka stanowią tereny zielone (pola i lasy), ale sielankowy krajobraz okolicy uzupełniają zalety rozbudowanej infrastruktury. Inwestycja ma bowiem świetne połączenie z Warszawą, a w bezpośrednim sąsiedztwie wszystko, co potrzebne do wygodnego życia na co dzień.

rozwińzwińPołożenie

Kobyłka to niewielkie miasto położone w centralnej części Niziny Mazowieckiej, ok. 20 km od Warszawy. Graniczy na południowym zachodzie z Zielonką i Markami, na wschodzie z  Wołominem, a od północy z Radzyminem. Przez miasteczko przebiega droga wojewódzka nr 634, a wzdłuż zachodniej i północno-zachodniej granicy fragment odcinka Marki–Radzymin drogi ekspresowej S8, której budowa ma zostać ukończona na dniach.

Na terenie miasta funkcjonują dwie stacje PKP (Kobyłka i Kobyłka Ossów) – ta druga w odległości zaledwie 300 m od apartamentów przy Alei Turowskiej. Równie blisko znajduje się przystanek PKS. Kobyłka posiada również dobrze rozwiniętą komunikację miejską.
Wielkim atutem inwestycji jest bezpośrednie sąsiedztwo budynków użyteczności publicznej oraz rozbudowana infrastruktura komercyjna: w odległości 400 m znajduje się Biedronka (nieco dalej inne sklepy spożywczej, pizzeria czy kino), 700 m od Alei Turowskiej – apteka, pół kilometra dalej stadion miejski, 1,5 km dzieli inwestycję od szkoły, a 2 km od kościoła i przychodni lekarskiej. W niedalekim sąsiedztwie mamy tu również posterunek policji, zabytkową bazylikę, a także charakterystyczny rynek w kształcie trójkąta. Zaledwie 2,5 km od Alei rozciąga się rezerwat przyrody Grabicz, który jest wspaniałym miejscem na relaksujące spacery.

rozwińzwińMieszkania
Budynek Numer Piętro Pow. użytkowa Liczba pokoi Stan Szczegóły
A I P 60.75 3 rezerwacja Zobacz szczegóły
B I P 60.92 3 rezerwacja Zobacz szczegóły
C II P+1 97.95 4 rezerwacja Zobacz szczegóły
D II P+1 97.95 4 rezerwacja Zobacz szczegóły
E III P+1 97.95 4 rezerwacja Zobacz szczegóły
F III P+1 97.95 4 rezerwacja Zobacz szczegóły
G IV P 60.75 3 rezerwacja Zobacz szczegóły
H IV 1 60.92 3 rezerwacja Zobacz szczegóły
C V P 46.79 3 rezerwacja Zobacz szczegóły
D V 1+poddasze 79.15 5 rezerwacja Zobacz szczegóły
A VI P 46.79 3 rezerwacja Zobacz szczegóły
B VI 1+poddasze 79.15 5 rezerwacja Zobacz szczegóły
rozwińzwińCharakterystyka

Zabudowania wzdłuż Alei Turowskiej to nowoczesne domy jednorodzinne o białych fasadach, estetyczne i pięknie komponujące się z zieloną i spokojną okolicą. Do mieszkań przyporządkowane są garaże lub miejsca parkingowe. Świetne położenie, mnóstwo udogodnień i przyroda w zasięgu ręki składają się wspólnie na atrakcyjność inwestycji.

Turowska, Kobyłka