O firmie

O firmie

Przytulny i funkcjonalny dom to rodzinny fundament

Kupno własnego mieszkania to często najważniejsza i najbardziej kosztowna inwestycja w życiu. Wybór odpowiedniego dewelopera wydaje się w tym kontekście decyzją kluczową. I słusznie. Firma zajmująca się budową domu, w którym zamierzamy spędzić kolejne lata życia, powinna być godna zaufana i posiadać w swoim dorobku zrealizowane z sukcesem projekty.
Ziółkowski S.C. wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Z pasją, zaangażowaniem i ku satysfakcji naszych Klientów już od niemal dwudziestu lat realizujemy inwestycje na światowym poziomie. Oddajemy do użytku apartamenty i mieszkania z funkcjonalnym rozkładem i w najwyższym standardzie wykonania. Projektujemy domy, w których od razu chce się… zamieszkać.

Tradycja i nowoczesność

Ziółkowski to firma rodzinna z wieloletnią tradycją – w budowanie domów inwestujemy już od 1997 roku. Zaczynaliśmy od niewielkich projektów, koncentrując działalność przede wszystkim na Zielonce i okolicach. W ten sposób gruntownie poznaliśmy miejscowy rynek, przez co dziś potrafimy odpowiadać na jego konkretne potrzeby. W przywiązaniu do tradycji, wartości rodzinnych i regionu, który znamy jak własną kieszeń, regularnie uczestniczymy i wspieramy lokalne akcje o charakterze kulturalnym i sportowym. Z powodzeniem łączymy tradycyjne rozwiązania z nowoczesnością, ponieważ naszą dewizą jest spełniać marzenia o doskonałym mieszkaniu.

Spółka Ziółkowski – sprawdzony deweloper, bezpieczny zakup mieszkania

Wszystkie nasze realizacje odznaczają się ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi i perfekcją wykonania, czego potwierdzeniem jest szerokie grono zadowolonych Klientów. Nadzorujemy całość procesu deweloperskiego: od wyboru odpowiedniej lokalizacji i pozyskania gruntów, przez projektowanie we współpracy z renomowanymi architektami, uzyskanie zezwoleń na budowę i nadzór nad wykonawstwem, aż do przekazania gotowego mieszkania Klientowi. Dodatkowym atutem naszych projektów jest ich położenie – wiemy przecież, że otoczenie mieszkania jest tak samo znaczące, jak jego wnętrze. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno kameralne lokale w budynkach jednorodzinnych i wielorodzinnych, jak i mieszkania w zabudowie segmentowej wraz z przynależnymi działkami.