aktualności

oferta kredytowa na pierwsze mieszkanie

Oferta kredytowa na pierwsze mieszkanie – sprawdź co przygotowaliśmy!

Osoby, które są zainteresowane kupnem swojego pierwszego mieszkania mogą odetchnąć z ulgą. Po stosunkowo trudnym dla nas wszystkich pod względem gospodarczym okresie, rząd planuje wsparcie dla osób zainteresowanych nabyciem swojej pierwszej nieruchomości. Chodzi tu zarówno o mieszkania, jak i domy jednorodzinne. Na czym polega program? Założenia programu “Pierwsze mieszkanie” Podstawowym założeniem problemu jest umożliwienie uczestnikom (…)

Apartamenty Vena – mieszkania pełne ciepła już w sprzedaży

Nowe osiedle prestiżowe osiedle „ Apartamenty Vena” w podwarszawskiej Zielonce charakteryzują podwyższone standardy wykonania. Topowa działka, materiały elewacyjne, sposób zabudowy – cała inwestycja zrealizowana jest w oparciu o najlepsze światowe wzorce. Naszą inwestycję wyróżnia jednak nie tylko dbałość o estetykę i architektoniczne szczegóły, ale przede wszystkim wkomponowanie budynków mieszkalnych w zielone, ekologiczne otoczenie. Wielka aglomeracja (…)

Oranżeria Bartnika 3 – mieszkania już w sprzedaży

Inwestycja obejmuje budowę 30 mieszkań w zabudowie szeregowej o unikatowych na rynku powierzchniach: od 61 m² do 71 m². Każde z mieszkań przyporządkowane ma swoje 2 miejsca postojowe i ogródek , a teren wokół budynków jest przestronny, urządzony z dbałością o najmniejsze szczegóły. Oranżeria Bartnika etap II to kolejna odsłona naszej Bestsellerowej inwestycji która swoją (…)