aktualności

Apartamenty Vena – mieszkania pełne ciepła już w sprzedaży

Nowe osiedle prestiżowe osiedle „ Apartamenty Vena” w podwarszawskiej Zielonce charakteryzują podwyższone standardy wykonania. Topowa działka, materiały elewacyjne, sposób zabudowy – cała inwestycja zrealizowana jest w oparciu o najlepsze światowe wzorce. Naszą inwestycję wyróżnia jednak nie tylko dbałość o estetykę i architektoniczne szczegóły, ale przede wszystkim wkomponowanie budynków mieszkalnych w zielone, ekologiczne otoczenie.

Wielka aglomeracja ułatwia życie i oferuje lepsze perspektywy zawodowe. Z drugiej strony życie codzienne w bliskości natury działa kojąco i poprawia samopoczucie, zwłaszcza w czasach zdominowanych przez pośpiech i stres. To dlatego postawiliśmy nasze osiedle właśnie w Zielonce, uroczej miejscowości położonej zaledwie 11 km od centrum Warszawy, ale z dala od miejskiego zgiełku, smogu i zanieczyszczeń. Dzięki tak dobranej lokalizacji nie trzeba już wybierać pomiędzy spokojem zielonego przedmieścia a praktycznymi zaletami wielkiego miasta.

Inwestycja obejmuje budowę 30 mieszkań w zabudowie szeregowej o unikatowych na rynku powierzchniach: od 53 m² do 130 m². Każde z mieszkań przyporządkowane ma swoje 2 miejsca postojowe a niektóre dysponują ogrodami i ogródkami . Teren wokół budynków jest przestronny, urządzony z dbałością o najmniejsze szczegóły. Apartamenty Vena to kreatywna i elegancka odsłona zabudowy szeregowej. Fasada, elewacja oraz zagospodarowanie terenu inwestycji łączy w sobie tradycyjnie szlachetne materiały w nowoczesnym ujęciu.
Na inwestycję składa się 15 budynków mieszkalnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej, tj. 30 mieszkań. Do części lokali przynależą garaże, pozostałe mają dwa miejsca postojowe na terenie osiedla. Wykonane w technologii tradycyjnej murowanej budynki będą składały się z trzech kondygnacji: parteru (jedno mieszkanie, z ogródkiem), pierwszego piętra i poddasza użytkowego (drugie piętro). Teren osiedla będzie ogrodzony, z bramą wjazdową uruchamianą pilotem.

Sprawdź dostępne apartamenty i zarezerwuj już dziś!