Realizacje

Oranżeria Bartnika

Informacje

Oranżeria Bartnika – mieszkania pełne ciepła

Codzienne życie blisko natury działa kojąco i poprawia samopoczucie. Bliskość wielkiej aglomeracji czyni jednak życie łatwiejszym i oferuje lepsze perspektywy zawodowe. Osiedle Oranżeria Bartnika zlokalizowaliśmy w taki sposób, aby Państwo nie musieli już wybierać pomiędzy spokojem a praktycznością. Nasze mieszkania zostały stworzone dla ludzi, którzy pragną wolności i azylu przed miejskim zgiełkiem, ale nie chcą rezygnować z korzyści miejskiego życia. Oranżeria Bartnika to miejsce nowoczesne, zielone i słoneczne. Pełne ciepła, które sprawia, że chce się tu zamieszkać od pierwszego wejrzenia.

rozwińzwińPołożenie

Oranżeria Bartnika to prestiżowe osiedle położone w podwarszawskiej Zielonce. Miejscowość ta jest zielona nie tylko z nazwy – w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się duże połacie terenów zielonych. Osiedle ma kameralny, letniskowy charakter, a mieszkania usytuowane blisko przyrody to idealne miejsce dla ludzi aktywnych, lubiących wieczorne spacery, przejażdżki rowerowe i relaksujący jogging, stroniących od wielkomiejskiego smogu i innych zanieczyszczeń. Zdrowe, rodzinne życie we własnym rytmie i na własnych zasadach – oto czemu hołduje nasza inwestycja.
Zielonka to miasteczko, które leży 11 km od centrum Warszawy – daleko od zgiełku i zakorkowanych ulic stolicy, a zarazem na tyle blisko, aby w każdej chwili szybko dostać się do wielkiego miasta. Sprzyjają temu wygodne połączenia na linii Zielonka-Warszawa: pociągiem PKP z Zielonki do stacji Warszawa Wileńska (ok. 12-15 min.), a później linią metra ze stacji Dworzec Wileński po całej Warszawie; oraz połączenie PKP do stacji Warszawa Śródmieście. Przejazd samochodem zajmuje zaledwie ok. 25 minut – do wyboru są trasy przez DW631, DW634 oraz S8. Od strony komunikacyjnej Oranżeria Bartnika prezentuje się więc wyśmienicie, niezależnie od tego, jaki środek transportu Państwo preferują.

W odległości ok. pół kilometra od Oranżerii znajduje się chronione przez WOPR kąpielisko Glinianki ze sporą wyspą pośrodku akwenu. To idealne miejsce do wiosennego i letniego piknikowania. Sztuczny zbiornik powstał w miejscu dawnej kopalni iłów, dzięki czemu woda w kąpielisku ma piękny, szmaragdowo-zielony kolor. Strzeżona plaża gwarantuje bezpieczną kąpiel nawet małym dzieciom oraz osobom niezbyt dobrze radzącym sobie w wodzie (to także świetne miejsce na naukę pływania). Wokół zbiornika wytyczono promenadę spacerową, tzw. „Gliniankową Pętlę”, a w wygodnych dla kierowców miejscach wyznaczono aż 200 miejsc parkingowych. Glinianki to również raj dla wędkarzy, który cenią sobie łowisko w Zielonce ze względu na występujące tu różnorodne gatunki ryb (m.in. szczupaki, karpie, węgorze, liny, amury czy karasie).

Inwestycja ze względu na położenie blisko natury jest wymarzonym miejscem dla miłośników rekreacji i aktywnego wypoczynku, ale znajduje się również blisko centrum miasta, co czyni prostszym życie codzienne. Pod ręką mamy: przedszkole i szkołę, liczne sklepy i markety, urzędy, banki, Ośrodek Kultury i Sportu, stację PKP i przystanki autobusowe – tuż przy naszym osiedlu. Oranżeria Bartnika to oaza spokoju, a zarazem miejsce niezwykle funkcjonalne – przystosowane do potrzeb ludzi nowoczesnych.

rozwińzwińMieszkania
Budynek Numer Piętro Pow. użytkowa Liczba pokoi Stan Szczegóły
I I P 70.26 3 rezerwacja Zobacz szczegóły
I II P+1 75.89 3 rezerwacja Zobacz szczegóły
II I P 64.14 3 rezerwacja Zobacz szczegóły
II II P+1 78.01 3 rezerwacja Zobacz szczegóły
III I P 70.26 3 rezerwacja Zobacz szczegóły
III II P+1 75.89 3 rezerwacja Zobacz szczegóły
IV I P 70.26 3 rezerwacja Zobacz szczegóły
IV II P+1 75.89 3 rezerwacja Zobacz szczegóły
V I P 64.14 3 rezerwacja Zobacz szczegóły
V II P+1 78.01 3 rezrewacja Zobacz szczegóły
 VI I P 70.26 3 rezerwacja Zobacz szczegóły
 VI II P+1 75.89 3 rezerwacja Zobacz szczegóły
VII I P 70.26 3 rezerwacja Zobacz szczegóły
VII II P+1 75.89 3 REZERWACJA Zobacz szczegóły
VIII I P 64.14 3 rezerwacja Zobacz szczegóły
VIII II P 78.01 3 rezerwacja Zobacz szczegóły
IX I P 64.14 3 rezerwacja Zobacz szczegóły
IX II P+1 78.01 3 rezerwacja Zobacz szczegóły
X I P 70.26 3 rezerwacja Zobacz szczegóły
X II P+1 75.89 3 rezerwacja Zobacz szczegóły
XI I P 70.26 3 rezerwacja Zobacz szczegóły
XI II P+1 75.89 3 rezerwacja Zobacz szczegóły
XII I P 64.14 3 rezerwacja Zobacz szczegóły
XII II P+1 78.01 3 rezerwacja Zobacz szczegóły
XIII I P 64.14 3 rezerwacja Zobacz szczegóły
XIII II P+1 78.01 3 rezerwacja Zobacz szczegóły
XIV I P 70.26 3 rezerwacja Zobacz szczegóły
XIV II P+1 75.89 3 rezerwacja Zobacz szczegóły
rozwińzwińCharakterystyka

Inwestycja obejmuje budowę 28 mieszkań w zabudowie szeregowej o powierzchniach: od 64 m² do 78 m². Każde z mieszkań przyporządkowane ma swoje 2 miejsca postojowe, a teren wokół budynków jest przestronny, urządzony z dbałością o najmniejsze szczegóły. Oranżeria Bartnika swoją nazwę zawdzięcza delikatnym, pastelowym barwom fasady budynków, które sprawiają, że nawet w jesienne i zimowe dni panuje tu ciepła, przyjazna atmosfera.

Lokalizacja

Bartnika, Zielonka