Realizacje

Osiedle Mickiewicza

Informacje

Osiedle Mickiewicza – spokój ducha, komfort życia

Nasz wieszcz cenił przyrodę i spokój, my zaś proponujemy Państwu wymarzone połączenie ustronnego miejsca z komfortem życia nieopodal wielkiej aglomeracji. Niemal 70% powierzchni Kobyłki to tereny leśne, ale cisza eleganckiej, zielonej okolicy połączona jest tu z zaletami rozbudowanej infrastruktury komercyjnej. Nowoczesna inwestycja poza wspaniałą lokalizacją ma świetne połączenie z Warszawą (więcej szczegółów poniżej) – dbamy bowiem nie tylko o walory estetyczne, ale i o Państwa wygodę.

rozwińzwińPołożenie

Miasteczko jest położone w centralnej części Niziny Mazowieckiej, niecałe 20 km od Warszawy. Graniczy na południowym zachodzie z Zielonką i Markami, na wschodzie z Wołominem, a od północy z Radzyminem. Przez Kobyłkę przebiega droga wojewódzka nr 634, którą można dojechać samochodem bezpośrednio do Warszawy, natomiast w odległości niespełna kilometra od Osiedla Mickiewicza znajduje się węzeł drogi ekspresowej S8. Na terenie miasta funkcjonują również dwie stacje kolejowe (Kobyłka i Kobyłka Ossów), a zaledwie minutę marszu od inwestycji znajduje się przystanek autobusowy.

W bezpośredniej okolicy Osiedla mieści się przedszkole( 100m na przy tej samej ulicy), co ułatwi Państwu opiekę nad dziećmi. W zasięgu wzroku znajduje się również plac zabaw, co ucieszy zarówno rodziców, jak i spragnione ulubionej rozrywki pociechy. Niedaleko jest także posterunek policji, przychodnia zdrowia, kościół i zabytkowa bazylika, a także liczne ścieżki spacerowe oraz rynek o kształcie trójkąta, których w Polsce jest zaledwie kilka. Dodatkowym atutem położenia Osiedla Mickiewicza wysoko jest rozwinięta infrastruktura komercyjna: w pobliżu znajdziemy liczne markety i sklepy spożywcze, pizzerię, kino, a na miłośników większych zakupów czeka Galeria Handlowa Wołomin.
Bliskość leśnych terenów z pewnością ucieszy nie tylko biegaczy. Spacer po ciężkim dniu pracy albo rodzinny piknik, na który nie trzeba wybierać się „za miasto”, staną się tutaj codziennością, a nie wyłącznie weekendowym wypoczynkiem. Spokój ducha w połączeniu z komfortem życia – oto zasada, której hołdujemy, oddając do Państwa dyspozycji nową inwestycję.

rozwińzwińMieszkania
Budynek Numer Piętro Pow. użytkowa Liczba pokoi Stan Szczegóły
I 1 P 55.02 3 rezerwacja Zobacz szczegóły
I 2 P+1 62.44 4 rezerwacja Zobacz szczegóły
II 1 P 55.02 3 rezerwacja Zobacz szczegóły
II 2 P+1 62.44 4 rezerwacja Zobacz szczegóły
III 1 P 55.02 3 rezerwacja Zobacz szczegóły
III 2 P+1 62.44 4 rezerwacja Zobacz szczegóły
IV 1 P 55.02 3 rezerwacja Zobacz szczegóły
IV 2 P+1 62.44 4 rezerwacja Zobacz szczegóły
V 1 P 55.02 3 rezerwacja Zobacz szczegóły
V 2 P+1 62.44 4 rezerwacja Zobacz szczegóły
VI 1 P 55.02 3 rezerwacja Zobacz szczegóły
VI 2 P+1 62.44 4 rezerwacja Zobacz szczegóły
rozwińzwińCharakterystyka

Zabudowa szeregowa tworząca Osiedle Mickiewicza to nowoczesne domy jednorodzinne pięknie komponujące się z zielonym i spokojnym otoczeniem. Do mieszkań przyporządkowane są garaże lub miejsca parkingowe. Wizualnie budynki wchodzące w skład Osiedla Mickiewicza będą utrzymane w białej, eleganckiej, nowoczesnej, lecz minimalistycznej tonacji. Łącznie Osiedle  będzie liczyło 12 mieszkań o metrażu od 55 m² do 62 m².

Mickiewicza 1, Kobyłka