Realizacje

Nowy Wołomin etap 1

Informacje

Nowe życie i nowa jakość w… nowym mieszkaniu

Nowy Wołomin to nowa jakość życia w dużym mieście. Estetyczna szata architektoniczna sprawia, że osiedle zdecydowanie wyróżnia się na tle okolicznego budownictwa. Stworzony z rozmachem projekt pozwala odetchnąć od przyciężkiej i zurbanizowanej zabudowy, zapewniając jednocześnie poczucie odrębności i niezależności. Dbałość o szczegóły i wysoka jakość naszej inwestycji zadowoli najbardziej wymagających Klientów, szczególnie tych, którzy szukają domu z ogrodem w… przystępnej cenie.
[/faqitem]

rozwińzwińPołożenie

Projekt realizowany jest w centrum Wołomina, dostatecznie daleko od głównych arterii komunikacyjnych, by zapewnić spokój przyszłym mieszkańcom. Jednocześnie blisko stąd do przystanku autobusowego (ok. 500 m), stacji PKP (ok. 1 km), przedszkola (400 m), szkoły podstawowej (300 m), liceum (900 m) sklepów i punktów usługowych (ok. 300m) oraz służby zdrowia (900 m), czyli wszystkich miejsc, które na ogół wolimy mieć blisko siebie.

rozwińzwińCharakterystyka

W kameralnej zabudowie Nowego Wołomina na mieszkańców czekają przestronne i funkcjonalne lokale o powierzchni od 61 m² do 76 m², każdy o wysokości 265 cm. Do mieszkań na parterze przynależy również rozłożysty ogród, gdzie po ciężkim dniu można się spokojnie zrelaksować w otoczeniu natury. Wszystkie mieszkania w Nowym Wołominie są bezczynszowe, każde z osobna wyposażone jest w piec gazowy, co daje możliwość decydowania o wysokości ponoszonych kosztów eksploatacyjnych.

Lipińska 164, Wołomin, Polska