Aktualności

Prusa 48 – rozpoczęliśmy nową inwestycję w Kobyłce

W miejscowości Kobyłka przy ul. Kordeckiego/Prusa, niecałe 20 km od Warszawy, ruszyła nasza nowa inwestycja. Do użytku Klientów oddamy pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny, liczący w sumie 50 mieszkań z balkonami. Jedną z głównych zalet inwestycji będzie lokalizacja budynku – w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z doskonałym połączeniem ze stolicą.

Mieszkańcy będą mieli w zasięgu ręki przystanek autobusowy (180 metrów), dwie stacje kolejowe, obiekty użyteczności publicznej, a także sklepy i centrum handlowe. Bezproblemowe będzie także połączenie drogowe – tuż za miastem znajduje się węzeł drogi ekspresowej S8, a przez Kobyłkę przebiega droga wojewódzka nr 634, którą można dotrzeć do samej Warszawy. Coraz częściej mówi się też o przyłączeniu Kobyłki do Warszawy, co może jeszcze bardziej usprawnić komunikację miejską, a przy okazji podnieść wartość rynkową inwestycji.

Mieszkania będą przestronne i nowoczesne, utrzymane w najwyższych standardach, otoczone miejską zielenią. O szczegółach inwestycji będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej.